خدمات سالن زیبایی گلاریس

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

خدمات اکستنشن مو در گلاریس

اکستنشن مو چیست

اکستنشن مو یه روش ساده برای پر پشت کردن حجم مو و بلند کردن قد مو هستش که با استفاده از موی صدرصد طبیعی و موی الیاف مصنوعی و چسب های مختلفی دارد که به روشهای مختلفی نصب میشه که اگه این روشهارو به صورت غلط انجام بشه امکان داره به مو آسیب بزنه.

روشهای نصب اکستنشن به چه صورتی و مدت نگهداری آنها تا چه زمانی هست

اکستنشن روشهای مختلفی برا نصب مو داره از جمله اکستنشن لیزری و رینگ و تیپی و دوخت مو هست ...اولین اکستنشنی که در بین مردم ایران رایج شد به صورت رینگ یا گره زدن اکستنشن بود که آسیبهایی هم داشت ولی الان به صورت لیزر کراتینه نصب میشه که دستگاه مخصوص لیزر برا نصب مو و با استفاده از چسبهای کراتین اصل استفاده میشه و نحوه نصب هم خیلی مهمه که باید ظرافت خاصی داشته باشه. مدت ماندگاری اکستنشن لیزری ۲ الی ۳ تا ۴ ماه و ماندگاری اکستنشن رینگ و تیپی و دوخت مو ۱ الی ۲ ماه که حتما بعد این مدت باید ترمیم شود چون به موهای خودتون آسیب میرسه.

نحوه نگه داری اکستنشن به چه صورته

اکستنشنی که به نحو احسنت انجام بشه. ۵۰ درصد به اکستنشنکارتون بستگی داره ۵۰ درصد مابقیش نگهداری اکستنشن به خودتون بستگی داره اکستنشن مو شامپو یا ماسک بخصوصی نداره ولی حتما ماسک موی معمولی برای ساقهای موهاتون استفاده کنید ولی اصلا به ریشه و چسب موها نباید زده بشه حتما بعد از حمام موهارو با سشوار خشک کنید و با برس مخصوص اکستنشن از اول از قسمت پایین مو شروع به برس زدن کنید تا قسمت ریشه و از ریشه دوباره برس بکشید اینجور روش برس زدن باعث میشه گرهای مو به راحتی باز شود شبها موقع خواب حتما موها بافته شود که در طول شب موقع خواب موها گره نخورد.

اکستنشن مو مخصوص چه افرادی میباشد

کسانی که موهای فوقالعاده نازک و کم پشت. یا کسانی که موهای کوتاهی دارن .یا کسانی که موهاشون براثر دکلره و رنگ مدام رشد خوبی ندارن میشه استفاده کرد اما کسانی که کف سرشون دیده میشه یا طاسی سر دارن یا ریزش شدید مو دارن توصیه نمیکنیم که اکستنشن کنن حتما باید به دکتر متخصص مراجعه کنن. خانمهای باردار هم میتونن بعد ۴ ماه میتونن اکستنشن کنن.

مزایا و معایب اکستنشن چیست

اگه میخواهید اکستنشن کنید اول خوب تحقیق کنید که کجا موی صدرصد طبیعی دارد و چسب کراتینه اصل استفاده میکننن در کل اگه اکستنشن به صورت نادرست و با مواد کیفیت پایین استفاده شود آسیب جدی به مو وارد میشود پس حتما از موی صدرصد طبیعی که از سر چیده میشود و چسب کراتینه اصل استفاده کنید.

چند شاخه مو لازمه نصب شه که سنگینی هم نکنه رو موهای خودمون

در کل تعداد شاخه مو به حجم و قد موی خودتون بستگی داره ولی نرمال تعداد شاخه مو از ۱۵۰ شاخه شروع میشه تا ۲۵۰ اگه موی طبیعی باشه به هیچ وجه سنگینی مو احساس نمیشه ولی موی الیاف مصنوعی سنگینی خاصی داره مخصوصا از خیس بشه و خشک کردن موی الیاف به شدت سخت تراز موی طبیعی هستش.

میتونم بعداز نصب اکستنشن موهارو دکلره کنیم

خیر دکلره بعد نصب مو هم به موهای خودتون و هم به موهای اکستنشنتون آسیب جدی وارد میکنه بهتره قبل نصب اکستنشنتون اگه کار دکلره یا هایلات دارید اول کار دکلرتونو انجام بدید بعد موهارو نصب کنید ولی بعد نصب اکستنشن رنگ یا رنگساژ یا حتی رنگ ریشه هیچ مشکلی نداره میتونید به راحتی کار رنگتونو انجام بدید.

چرا موقع باز کردن مو ریزش مو داریم

ما در طول روز موهای معمولیمون ۱۰۰ تا ۱۵۰ تار مو ریزش داریم که حتی خودمونم متوجه نمیشم اما کسانی که اکستنشن میکنن ریزش این موهای خودشون نصف میشه چون نصف موهای دیگشون با استفاده از چسب دیگه ریزش ندارن اما این موهایی که به صورت طبیعی ریزش داشت بالای چسب جمع میشن و موقع ریمو اکستنشن همراه موها پایین میان که این ریزش طبیعی بوده که حتی امکان داره تا ۱ الی۲ روز این ریزش ادامه داشته باشه و جای نگرانی نیست و توصیه آخر لطفا وقتی اکستنشن میکنید در طی این چند ماه حتما موهاتونو تقویت کنید تا ریشه موهاتون ضعیف نشه با استفاده از قرص یا امپول مخصوص.

بالا